5.Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi 2.Dönem 1.Yazılı Sınavı

Anasayfa 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı Sınavı

Sosyal Bilgiler Dersi 5.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı Yoklama Soruları

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 5.Sınıf Sosyal Bilgiler dersi 2.dönem 1.yazılı imtihan soru kağıtlarını aşağıdaki bağlantıları tıklayarak indirebilirsiniz.

Aşağıda 5 farklı yazılı sınav kağıdı bulunmaktadır.

5. Sınıf Sosyal Bilgiler 2. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları

16 çoktan seçmeli soru, doğru-yanlış, olumlu-olumsuz ve 2 tane klasik sorudan oluşan sınav özenle hazırlanmıştır. 3 Mart 2020 indirme sayfasını aç.

Sosyal Bilgiler 5.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Soruları

Test, klasik, boşluk doldurma ,doğru yanlış ve eşleştirme sorularından oluşan bir sınav. 02/03/2020 indirme sayfasını aç.

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı Yoklama Soruları

Test, klasik, boşluk doldurma ,doğru yanlış ve eşleştirme sorularından ouşan sınav umarım işinize yarar. 01.03.2020 indirme sayfasını aç.

Sosyal Bilgiler 5. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı İmtihan Soruları

Oldukça renkli fotoğraflarla desteklenmiş sorulardan oluşmuştur. Test, klasik, boşluk doldurma ,doğru yanlış ve eşleştirme. 01/03/2020 indirme sayfasını aç.

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi 2.Dönem 1.Yazılı Soruları

Test, klasik, boşluk doldurma ,doğru yanlış ve eşleştirme sorularından ouşan sınav umarım işinize yarar orta seviye azcık üstü. 01-03-2020 indirme sayfasını aç.

5. SINIF YAZILI SINAV TESTLERİ ÇÖZ

5. sınıf dersleri için 20 sorudan oluşan test sınavları özenle hazırlanmıştır. Yeni müfredata ve ders kitaplarına uygun olarak hazırlanmış testleri çözerek yazılı sınavlara hazırlanın. Test sınavların cevapları her soruda verilmiştir.
ONLİNE TEST ÇÖZ

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi Bulmaca Çöz

Sosyal Bilgiler dersi için özenle hazırladığım çengel bulmacaları ve kelime avı bulmacaları çözerek konu tekrarı yap ve dikkatini arttır.
ONLİNE BULMACA ÇÖZ

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Dersi EBA TESTLERİ ÇÖZ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan "EBA Kazanım Kavrama Değerlendirme" testleri çöz ve cevap anahtarlarından kontrol et.
EBA KAZANIM TESTLERİ ÇÖZ