Yazılı Sınav Soruları

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı için özenle hazırlanmış yazılı sınav soru kağıtlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Güzel ülkemizin güzide öğretmenleri tarafından hazırlanmış olup kendi sınıflarında uyguladıkları yazılı sınav soru kağıtları eklenmiştir.

Yukarıdaki bağlantıları tıklayarak özenle hazırlanmış yazılı sınav soru kağıtlarını indirerek çözebilirsin. Yazılı sınavların bir çoğunun cevap anahtarı yoktur. Bunun sebebi ders kitabından cevapları bulman içindir. Böylelikle sorunun cevabını ararken ders çalışmış ve tekrar yapmış olursun.


Yazılı Testleri Çöz.

Ayrıca yazılı sınavlar için hazırlanmış olan online testleri çözebilirsin. Çevrim içi çözebileceğin yazılı testlerin cevapları her soru sonrasında verilmiştir.

Online Yazılı Sınav Testleri Çözmek için buraya tıklayınız.


MEB EBA Kazanım Testleri Çöz.

2019-2020 Öğretim yılı için hazırlanan “MEB Kazanım Kavrama Değerlendirme” testleri ve cevap anahtarlarının bulunduğu sayfayı buraya tıklayarak açabilirsin.


Bulmaca Çöz.

www.kavramaca.com olarak özenle hazırladığımız bulmacaları çözmek için aşağıdaki bağlantıları takip ediniz. Sayfamızda hazırladığımız yaklaşık 400 tane bulmaca bulunmaktadır. Hadi her ünitede bulunan kavram kelimeler kullanılarak hazırlanan bulmacaları çözmeye başla.


Yeni Beceri Temelli Testleri Çöz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan yeni nesil beceri temelli testleri çözmek için aşağıdaki bağlantıları takip etmelisin.