Yazılı Testleri Çöz

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı için özenle hazırlanmış yazılı sınav testlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Testlerde kullanılan soruların bir kısmı, çeşitli yazılı kağıtlarından veya ders kitaplarından alınarak hazırlanmıştır. Her test sorusunun sonunda cevabı verilmiştir.

www.kavramaca.com

Yukarıdaki bağlantıları tıklayarak özenle hazırlanmış yazılı sınav testlerini online çözebilirsin.

Cevabı göster butonuna basarak test sorusunun cevabını görebilirsin.


Yazılı Sınav Soru Kağıtlarını İndir

Güzel ülkemizin güzide öğretmenleri tarafından hazırlanmış olup kendi sınıflarında uyguladıkları yazılı sınav soru kağıtları eklenmiştir. Bu yazılı sorularını çözerek sınavlara hazırlanabilir veya sınava ne kadar hazır olduğunu ölçebilirsin.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı için hazırlanmış olan yazılı sınav soru kağıtlarını aşağıdaki bağlantıları takip ederek indirebilirsin.

Yazılı sınavların bir çoğunun cevap anahtarı yoktur. Bunun sebebi ders kitabından cevapları bulman içindir. Böylelikle sorunun cevabını ararken ders çalışmış ve tekrar yapmış olursun.


MEB EBA Kazanım Testleri Çöz.

2019-2020 Öğretim yılı için hazırlanan “MEB Kazanım Kavrama Değerlendirme” testleri ve cevap anahtarlarının bulunduğu sayfayı buraya tıklayarak açabilirsin.


Bulmaca Çöz.

www.kavramaca.com olarak özenle hazırladığımız bulmacaları çözmek için aşağıdaki bağlantıları takip ediniz. Sayfamızda hazırladığımız yaklaşık 400 tane bulmaca bulunmaktadır. Hadi her ünitede bulunan kavram kelimeler kullanılarak hazırlanan bulmacaları çözmeye başla.


Yeni Beceri Temelli Testleri Çöz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan yeni nesil beceri temelli testleri çözmek için aşağıdaki bağlantıları takip etmelisin.