8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.Dönem 1.Yazılı Sınavı 2020-2021

2019-2020 Öğretim Yılı 8. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları ve Kağıtları
Kullanıcı avatarı
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.Dönem 1.Yazılı Sınavı 2020-2021

Mesaj gönderen admin »

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soru kağıtlarını aşağıdaki bağlantıları tıklayarak indirebilirsiniz.

Aşağıda 5 farklı yazılı sınav kağıdı bulunmaktadır.
  • :) 8. Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları
    25 tane Çoktan seçmeli sorudan oluşan sınav özenle hazırlanmıştır. Güzel oldu, mutlaka çözün. 15 Mayıs 2020 İNDİR.
  • :) T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 8.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Değerlendirme Soruları
    Harika bir sınav. 25 tane Çoktan seçmeli soru var. 15/05/2020 İNDİR.
  • :) 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.Dönem 1.Yazılı Yoklama Soruları
    Test, boşluk doldurma ve doğru-yanlış soruları var. Mutlaka bu soruları çözün. 15.05.2020 İNDİR.
  • :) T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 8. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı İmtihan Soruları
    Test ve doğru-yanlış sorularından oluşuyor. İnşallah faydalı olur. 15/05/2020 İNDİR.
  • :) T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 8. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı İmtihan Soruları
    20 tane test sorusundan oluşan bir sınav. Hadi kolay gelsin, çözün bakalım. 15-05-2020
    8.snf-inklap-tarihi-1.dnem1.yazili.docx
    (23.63 KiB) 983 kere indirildi

Kullanıcı avatarı
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: İnkılap Tarihi Bulmaca, Test ve Deneme Çöz 2020-2021

Mesaj gönderen admin »

Yukarıdaki yazılı sınav soru kağıtlarını çözdükten sonra aşağıdaki testleri ve bulmacaları da çözebilirsin.
  • 8. SINIF BULMACALARI ÇÖZ
    Özenle hazırladığım çengel bulmacaları ve kelime avı bulmacaları çözerek konu tekrarı yap ve dikkatini arttır.
    ONLİNE BULMACA ÇÖZ
  • 8.Sınıf EBA KAZANIM TESTLERİ ÇÖZ
    Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan "EBA Kazanım Kavrama Değerlendirme" testleri çöz ve cevap anahtarlarından kontrol et.
    EBA KAZANIM TESTLERİ ÇÖZ
  • LGS ÖRNEK SORULARI ÇÖZ
    Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan "EBA Kazanım Kavrama Değerlendirme" testleri çöz ve cevap anahtarlarından kontrol et.
    LGS ÖRNEK SORULARI ÇÖZ
  • LGS DENEME SINAVI ÇÖZ
    İl Milli Eğitim Müdürlükleri Ölçme Ve Değerlendirme Merkezlerinin hazırladığı deneme sınavlarını çöz. Cevap anahtarları deneme sonunda verilmiştir. LGS DENEME SINAVI ÇÖZ

“8. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları ve Kağıtları” sayfasına dön