4. Sınıf Fen Bilimleri Dersi 2. Dönem 2. Yazılı Sınavı 2020-2021

2019-2020 Öğretim Yılı 4. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Sınav Soruları ve Kağıtları
Kullanıcı avatarı
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

4. Sınıf Fen Bilimleri Dersi 2. Dönem 2. Yazılı Sınavı 2020-2021

Mesaj gönderen admin »

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı 4. Sınıf Fen Bilimleri Dersi2. Dönem 2. Yazılı Sınavı Soru Kağıtları

Aşağıda 5 farklı yazılı sınav kağıdı bulunmaktadır.
  • :) Fen Bilimleri 4. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Sınav Soru Kağıdı
    Test, doğru ve yanlış, boşluk doldurma ve tablo tamamlama soruları var. Güzel oldu, mutlaka çözün. 22 Nisan 2020
    İNDİR.
    Doğru-yanlış, boşluk doldurma, klasik ve test sorularından oluşan harika bir karma sınav. Biraz zor mu oldu acaba? 22 Nisan 2020
    İNDİR.
    Boşluk doldurma, doğru ve yanlış, eşleştirme, klasik ve test sorularından oluşan bir sınav. İnşallah faydalı olur. 22 Nisan 2020
    İNDİR.
  • :) Fen Bilimleri 4. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı İmtihan Soruları
    Toplam 23 tane soru var. Test, eşleştirme, doğru-yanlış sorularndan oluşan bir sınav. Umarım işinize yarar. Hazırlayan: Songül TOPAL. 22 Nisan 2020
    İNDİR.
  • :) 4. Sınıf Fen Bilimleri Dersi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları
    Doğru-yanlış, boşluk doldurma ve test sorularından oluşuyor. Hazırlayan: Ahmet ÇINAR. 22/04/2020
    İNDİR.
  • 4. SINIF YAZILI SINAV TESTLERİ ÇÖZ
    4. sınıf dersleri için 20 sorudan oluşan test sınavları özenle hazırlanmıştır. Yeni müfredata ve ders kitaplarına uygun olarak hazırlanmış testleri çözerek yazılı sınavlara hazırlanın. Test sınavların cevapları her soruda verilmiştir.
    ONLİNE TEST ÇÖZ
  • 4. SINIF BULMACALARI ÇÖZ
    4. Sınıf dersleri için özenle hazırladığım çengel bulmacaları ve kelime avı bulmacaları çözerek konu tekrarı yap ve dikkatini arttır.
    ONLİNE BULMACA ÇÖZ

“2. Dönem 2. Yazılı Sınav Soruları ve Kağıtları” sayfasına dön