8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi 2. Dönem 2. Yazılı Sınavı 2020-2021

2019-2020 Öğretim Yılı 8. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Sınav Soruları ve Kağıtları
Kullanıcı avatarı
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi 2. Dönem 2. Yazılı Sınavı 2020-2021

Mesaj gönderen admin »

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi 2.dönem 2.yazılı sınav soru kağıtlarını aşağıdaki bağlantıları tıklayarak indirebilirsiniz.

Aşağıda 5 farklı yazılı sınav kağıdı bulunmaktadır.
  • :) 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Sınav Soruları
    Doğru-yanlış, boşluk doldurma, eşleştirme, klasik ve çoktan seçmeli sorularından oluşan harika bir sınav. 11 Mayıs 2020 İNDİR.
  • :) Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8.Sınıf 2.Dönem 2.Yazılı Değerlendirme Soruları
    Doğru yanlış, kavram eşleştirme, çoktan seçmeli ve klasik sorulardan oluşuyor. İnşallah işinize yarar. 11/05/2020 İNDİR.
  • :) 8.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2.Dönem 2.Yazılı Yoklama Soruları
    Boşluk doldurma, doğru-yanlış, eşleştirme ve test soruları var. Mutlaka bu soruları çözün. 11.05.2020 İNDİR.
  • :) Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı İmtihan Soruları
    Çoktan seçmeli, klasik ve doğru-yanlış soruları var. İnşallah faydalı olur. 11/05/2020 İNDİR.
  • :) Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı İmtihan Soruları
    20 tane harika TEST sorularından oluşan bir sınav. Hadi kolay gelsin. 11-05-2020
    8.snf-din-2.dnm-2.yazili.docx
    (24.29 KiB) 195 kere indirildi

Kullanıcı avatarı
admin
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Re: 8. Sınıf Din Kültürü dersi Test, Deneme ve Bulmaca Çöz

Mesaj gönderen admin »

Yukarıdaki yazılı sınav soru kağıtlarını çözdükten sonra aşağıdaki testleri ve bulmacaları da çözebilirsin.
  • 8. SINIF BULMACALARI ÇÖZ
    Özenle hazırladığım çengel bulmacaları ve kelime avı bulmacaları çözerek konu tekrarı yap ve dikkatini arttır.
    ONLİNE BULMACA ÇÖZ
  • 8.Sınıf EBA KAZANIM TESTLERİ ÇÖZ
    Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan "EBA Kazanım Kavrama Değerlendirme" testleri çöz ve cevap anahtarlarından kontrol et.
    EBA KAZANIM TESTLERİ ÇÖZ
  • LGS ÖRNEK SORULARI ÇÖZ
    Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan "EBA Kazanım Kavrama Değerlendirme" testleri çöz ve cevap anahtarlarından kontrol et.
    LGS ÖRNEK SORULARI ÇÖZ
  • LGS DENEME SINAVI ÇÖZ
    İl Milli Eğitim Müdürlükleri Ölçme Ve Değerlendirme Merkezlerinin hazırladığı deneme sınavlarını çöz. Cevap anahtarları deneme sonunda verilmiştir. LGS DENEME SINAVI ÇÖZ

“8. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı Sınav Soruları ve Kağıtları” sayfasına dön